Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým 2013/14 - 4.soutěž, MS krajský přebor

20. 4. 2014

Přehled zápasů:

1.turnaj, sobota 26.10.2013
hala Bílovec, 14:00
Sestava: Matusák, Vosol, Novák – Bártl S. ©, Bártl V., Bárta, Funiok, Škorňák, Vašek, Žurovec, Jaroš, Gaži, Urban, Kašpar
KFV Roub Vítkovice B – Shooters Bolatice 5:3 (1:1)
Branky: Vašek, Žurovec, Jaroš, Gaži, Bártl S.
KFV Roub Vítkovice B – Top Dogs Nový Jičín 7:6 (3:3)
Branky: Kašpar 2, Jaroš 2, Urban, Bárta, Vašek
Žluté karty: Jaroš, Žurovec
KFV Roub Vítkovice B – AFC Medvědi Malé Hoštice 7:2 (4:1)
Branky: Jaroš 2, Funiok, Škorňák, Urban, S. Bártl, Vašek
Žlutá karta: Vašek

2.turnaj, sobota 9.11.2013
hala Bílovec, 16:45
Sestava: Novák – Bártl S. ©, Funiok, Škorňák, Vašek, Žurovec, Gaži, Urban, Kováčik, Miškev, Vavrušák
KFV Roub Vítkovice B – Fugy Krnov 1:3 (1:0)
Branky: Miškev
Žlutá karta: Urban
KFV Roub Vítkovice B – TJ Sakrovec Stará Ves n./O. 2:0 (1:0)
Branky: Žurovec, Vavrušák

3.turnaj, neděle 24.11.2013
hala Ostrava Varenská, 13:15
Sestava: Matusák – Bártl S. ©, Urban, Miškev, Bárta, Kováčik, Kašpar, Jaroš, Gaži, Vašek, Žurovec
KFV Roub Vítkovice B – Beach Boys Odry 2:4 (1:2)
Branky: Gaži 2
KFV Roub Vítkovice B – RT Hukvaldy 8:0 (1:0)
Branky: Kováčik 2, Gaži, Kašpar, Bártl, Urban, Vašek, Žurovec
Červená karta: Bárta

4.turnaj, neděle 1.12.2013
hala Ostrava Sareza, 10:35
Sestava: Michalík – Bártl S. © v 1.z., Škorňák © ve 2.z., Urban, Miškev, Bártl V., Soško
KFV Roub Vítkovice B – Olympia Velké Hoštice 1:2 (1:1)
Branky: Soško
KFV Roub Vítkovice B – FC Smíšené Bílovec 2:0 (1:0)
Branky: Bártl S., Miškev

5.turnaj, neděle 22.12.2013
hala Bílovec, 8:50
Sestava: Michalík – Nebor, Pytlík, Bárta (k), Urban, Kováčik, Kašpar, Gaži, Jaroš, Galus, Vašek
KFV Roub Vítkovice B – Inter Ostrava 10:0 (2:0)
Branky: Jaroš 2, Kováčik 2, Vašek 2, Urban 2, Galus, Bárta
Žlutá karta: Gaži
KFV Roub Vítkovice B – FU Kopřivnice 2:5 (1:1)
Branky: Galus, Gaži, ž.k.: Galus, Michalík, Kováčik

Odvety:
6.turnaj, sobota 4.1.2014
hala Brušperk, 8:50
Sestava: Novák T. – Galus, Vašek, Pytlík, Vavrušák, Kašpar, Bílek, Kováčik, Polášek
KFV Roub Vítkovice B – Shooters Bolatice 2:9 (1:4)
Branky: Pytlík, Kováčik, ž.k. Kováčik
KFV Roub Vítkovice B – Top Dogs Nový Jičín 1:7 (0:1)
Branky: Vašek
KFV Roub Vítkovice B – AFC Medvědi Malé Hoštice 6:4 (2:2)
Branky: Galus 2, Vavrušák 2, Vašek, Kováčik
Žlutá karta: Bílek

7.turnaj, sobota 19.1.2014
hala Varenská, 11:30
Sestava: Vosol – Kováčik (k), Kašpar, Gaži, Galus, Holman, Kroupa, Vašek, Urban, Škorňák, Mičkal
KFV Roub Vítkovice B – Fugy Krnov 7:2 (4:1)
Branky: Kroupa 2, Galus, Kováčik, Gaži, Holman, Vašek
KFV Roub Vítkovice B – TJ Sakrovec Stará Ves n./O. 1:1 (0:0)
Branky: Gaži

8.turnaj, sobota 1.2.2014
hala Brušperk, 8:00
Sestava: Vosol, Novák T. – Kováčik (k), Gaži, Kroupa, Vašek, Urban, Škorňák, Jaroš
KFV Roub Vítkovice B – FU Kopřivnice 3:2 (0:1)
Branky: Kroupa, Kováčik, Jaroš
KFV Roub Vítkovice B – FC Smíšené NC-LINE Bílovec 11:0 (3:0)
Branky: Jaroš 3, Kroupa 2, Škorňák 2, Kováčik 2, Urban, Vašek

9.turnaj, sobota 15.2.2014
hala Krnov, 10:35
Sestava: Vosol – Kováčik (k), Gaži, Vašek, Urban, Škorňák, Jaroš, Holman, Kašpar, Vavrušák
KFV Roub Vítkovice B – Beach Boys Odry 3:4 (1:2)
Branky: Vavrušák 2, Gaži
KFV Roub Vítkovice B – R.T. Hukvaldy 7:3 (3:1)
Branky: Urban 2, Škorňák 2, Vašek, Kašpar, Gaži

10.turnaj, sobota 1.3.2014
hala Sareza, 14:05
Sestava: Jašíček – Škorňák, Mičkal, Buchta, Urban, Vosol (1.zápas), Kašpar (1.zápas), Cviertna, Vojtek, Bláha (2.zápas)
KFV Roub Vítkovice B – Inter Ostrava 7:1 (2:1)
Branky: Vojtek 2, Cviertna 2, Kašpar, Buchta, Škorňák, ž.k. a č.k. Kašpar
KFV Roub Vítkovice B – Olympia Velké Hoštice 2:3 (1:2)
Branky: Buchta, Urban

Konečná tabulka 4.soutěže - MS krajského přeboru 2013/2014

1.

Top Dogs Nový Jičín

22

17

1

4

128: 63

52

 

2.

FU Kopřivnice

22

14

3

5

76: 39

45

 

3.

R.T. Hukvaldy

22

13

4

5

96: 81

43

 

4.

Fugy Krnov

22

13

3

6

79: 54

42

 

5.

KFV Roub Vítkovice B

22

13

1

8

97: 61

40

 

6.

Olympia Velké Hoštice

22

10

3

9

78: 66

33

 

7.

Beach Boys Odry

22

9

3

10

75: 69

30

 

8.

Stará Ves

22

7

3

12

58: 83

24

 

9.

Shooters Bolatice

22

6

3

13

82: 94

21

 

10.

AFC Medvědi Malé Hoštice

22

6

3

13

72:109

21

 

11.

Inter Ostrava

22

5

1

16

66:111

16

 

12.

FC Smíšené Bílovec

22

3

4

15

46:123

13