Jdi na obsah Jdi na menu
 


A tým divize F 2017/18

7. 6. 2018

A tým

Tabulka 3.ligy/divize F po základní části 2017/18

Rk.

Tým

Záp

+

0

 -

          Skóre

  Body

 

(Prav)

 

1.

FU Kopřivnice

13

10

1

2

79: 39

31

 

( 13)

 

2.

G.T. Trojanovice

13

8

3

2

64: 47

27

 

( 6)

 

3.

SK Ferram Opava

13

9

0

4

        109:64

27

 

( 9)

 

4.

Beach Boys Odry

13

7

0

6

71: 61

21

 

( 3)

 

5.

Hukvaldy

13

7

0

6

71: 70

21

 

( 3)

 

6.

Top Dogs Nový Jičín

13

7

0

6

79: 70

21

 

( 3)

 

7.

1. FC Tornádo Nový Jičín

13

6

2

5

73: 68

20

 

( -1)

 

8.

Jokerit Kopřivnice

13

6

1

6

66: 63

19

 

( 1)

 

9.

Edison Ostrava

13

6

1

6

76: 70

19

 

( -2)

 

10.

KFV Roub Vítkovice

13

6

0

7

62: 61

18

 

( 0)

 

11.

Amatér Komárovice

13

6

0

7

78: 87

18

 

( -3)

 

12.

SK Krmelín

13

4

1

8

60: 62

13

 

( -8)

 

13.

FC Oskarol Orlová

13

3

1

9

67: 92

10

 

(-11)

 

14.

Dragons Nový Jičín

13

1

0

12

   27: 128

3

 

(-18)

                     

Po play off se celkový vítězem stal tým Ferram Opava.

 

A tým – výsledky ve 3.lize – Divize F 2017/2018

 
         

Kolo

Termín

Utkání

Hala

Výsledek

1.

Neděle 29.10. 18:15

Amatér Komárovice – Vítkovice

Rožnov

4:5 (3:5)

Branky: Holman 2, Benko 2, Kopecký
Sestava: Musiol, Jeřábek – Bláha ©., Holman, Kováčik, Itner, Gaži, Dička, Nitka, Benko, Firášek, Kopecký

Komentář

         

2.

Pátek 3.11. 20:15

Vítkovice – Oskarol Orlová

Ostrava, Sareza

6:1 (1:0)

Branky: Itner 2, Kopecký 2, Kremzer 2
Sestava: Musiol, Jeřábek – Bláha ©., Itner, Gaži, Dička, Nitka, Kremzer, Rzidký, Benko, Firášek, Kopecký

Komentář

         

3.

Pátek 10.11. 21:00

GT Trojanovice – Vítkovice

Čeladná

3:4 (2:2)

Branky: Rzidký 2, Kopecký, Benko
Sestava: Musiol ©, Jeřábek – Itner, Dička, Holman, Kremzer, Rzidký, Benko, Firášek, Kopecký
Komentář

         

4.

Pátek 17.11. 20:15

Vítkovice – 1.FC Tornádo Nový Jičín

Ostrava, Sareza

4:6 (3:3)

Branky: Holman 2, Benko, Kremzer
Sestava: Jeřábek, Musiol – Bláha ©., Holman, Soško, Kremzer, Rzidký, Benko, Firášek, Kopecký, Křižák
Komentář

         

5.

Pátek 24.11. 19:00

SK Krmelín – Vítkovice

Brušperk

4:3 (1:2)

Branky: Křižák, Gaži, Kremzer
Sestava: Musiol – Bláha ©, Itner, Dička, Holman, Kováčik, Kremzer, Rzidký, Gaži, Benko, Kopecký, Křižák
Komentář

         

6.

Pátek 1.12. 20:15

Vítkovice – Beach Boys Odry

Ostrava, Sareza

2:7 (1:4)

Branky: Benko, Itner
Sestava: Musiol, Jeřábek – Bláha ©, Holman, Dička, Itner, Kováčik, Kremzer, Rzidký, Benko, Kopecký, Křižák
Komentář

         

7.

Pátek 8.12. 18:45

FU Kopřivnice - Vítkovice

Kopřivnice, SOUS

5:2 (2:1)

Branky: Šmíd, Bláha
Sestava: Musiol, Jeřábek – Dička, Holman, Bláha, Kováčik, Nitka, Hírka, Kopecký, Šmíd, Křižák

Komentář

         

8.

Neděle 17.12. 17:15

Vítkovice – SK Ferram Opava

Ostrava, Sareza

5:4 (2:2)

Branky: Firášek, Benko, Kopecký, Dička, Bláha
Sestava: Dička, Musiol – Bláha ©, Holman, Itner, Jaroš, Soško, Nitka, Benko, Kopecký, Křižák, Firášek
Komentář

         

9.

Sobota 6.1. 18:30

FC Jokerit Kopřivnice - Vítkovice

Kopřivnice, E.Z.

4:6 (3:5)

Branky: Jaroš 4, Gaži, Holman
Sestava: Dička, Jeřábek – Bláha ©, Holman, Jaroš, Gaži, Kopecký, Firášek, Benko, Křižák, Šmíd
Komentář

         

10.

Pátek 12.1. 20:45

Top Dogs Nový Jičín - Vítkovice

Nový Jičín, ABC

8:5 (2:2)

Branky: Jaroš 3, Křižák 2
Sestava: Musiol, Jeřábek – Bláha ©, Jaroš, Kremzer, Nitka, Kopecký, Křižák, Šmíd
Komentář

         

11.

Pátek 19.1. 20:15

Vítkovice – RT Hukvaldy

Ostrava, Sareza

2:7 (1:2)

Branky: Gaži, Holman
Sestava: Dička, Musiol – Kováčik ©, Holman, Gaži, Vašek, Benko, Kopecký, Křižák, Šmíd
Komentář

         

12.

Neděle 28.1. 18:00

FC Edison Ostrava – Vítkovice

Ostrava, VŠB

8:2 (3:0)

Branky: Jaroš 2
Sestava: Dička, Musiol, Jeřábek – Bláha ©, Jaroš, Kremzer, Holman, Rzidký, Vašek, Soško, Kopecký, Křižák, Šmíd
Komentář

         

13.

Pátek 2.2. 20:15

Vítkovice – Dragons Nový Jičín

Ostrava, Sareza

16:0 (5:0)

Branky: Kopecký 3, Soško 3, Kremzer 3, Holman 2, Jaroš 2, Rzidký 2, Bláha
Sestava: Musiol (Jeřábek) – Bláha ©, Holman, Jaroš, Soško, Kremzer, Rzidký, Kopecký, Šmíd, (Benko, Firášek)
Komentář

         
         

Pohár KF FAČR 2018

1.

Středa 7.3. 20:00

FC Smíšené Bílovec – Vítkovice

Bílovec

4:5 (3:4)

Branky: Kremzer 3, Vašek, Gaži
Sestava: Musiol ©, Jeřábek – Holman, Kremzer, Rzidký, Vašek, Gaži, Török, Křižák, Kopecký, Šmíd
Komentář

2.

Středa 28.3. 20:00

Vítkovice – Baracuda Jakubčovice

Ostrava, Sareza

5:4 (2:2)

Branky: Kopecký, Holman, Benko, Kováčik, Vašek
Sestava: Dička – Kováčik ©, Holman, Kremzer, Rzidký, Vašek, Török, Křižák, Kopecký, Benko, Firášek, Jeřábek

Komentář

3.

Pondělí 28.5. 19:30

Vítkovice – Baník Ostrava

Ostrava, Sareza

3:5 (2:4)

Branky: Kopecký 2, Vašek
Sestava: Dička, Kováčik, Holman, Bláha, Vašek, Török, Kopecký, Benko, Firášek, Šmíd, Musiol, Jeřábek

Komentář