Jdi na obsah Jdi na menu
 


A tým 2014-15, 2.liga

6. 4. 2015

 TABULKA 2.LIGY VÝCHOD 2014 – 2015

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

Agromeli Brno

18

16

1

1

122: 41

49

 

( 22)

 

2.

Gamaspol Jeseník

18

14

2

2

95: 50

44

 

( 17)

 

3.

Amor Vyškov

18

10

1

7

90: 72

31

 

( 4)

 

4.

VŠB TU Ostrava

18

9

4

5

83: 71

31

 

( 4)

 

5.

Ž.Vlci Brno

18

8

3

7

63: 59

27

 

( 0)

 

6.

ROUB Vítkovice

18

8

1

9

75: 72

25

 

( -2)

 

7.

FK Volfířov

18

7

1

10

104:115

22

 

( -5)

 

8.

Egretta Bílovice

18

4

3

11

 60: 76

15

 

(-12)

 

9.

Nasan Brno

18

2

4

12

  55:101

10

 

(-17)

 

10.

FAZ Pardubice

18

1

2

15

  37:127

5

 

(-22)

 

A tým: 2.liga – východ 2014/2015

 

 

 

 

 

Kolo

Termín

Utkání

Hala

Výsledek

1.

Sobota 27.9. 19:15

Nasan Brno - Vítkovice

SH Bohunice, Brno

3:4 (0:3)

Branky: Kováčik, Vavrušák, Holman, Jaroš   Žlutá karta: Holman
Sestava: Krayzel – Bílek, Holman, Jaroš, Mudrík, Bláha, Kováčik ©, Vavrušák, Soško

 

 

 

 

 

2.

Pátek 3.10. 20:15

Vítkovice – Ž.Vlci Brno

SC Dubina, Ostrava

8:0 (6:0)

Branky: Vojtek 2, Vavrušák, Soško, Bláha, Krayzel, Cviertna, vlastní Žlutá karta: Mudrík
Sestava: Krayzel (Matusák) – Soško, Vojtek, Cviertna, Mudrík, Vavrušák, Kováčik, Bláha, Bílek, Kroupa

 

 

 

 

 

3.

10.-12.10.

volný los

 

Výsledek

 

 

 

 

 

4.

Pátek 17.10. 20:15

Vítkovice – Sistemo Volfířov

SC Dubina, Ostrava

8:7 (4:3)

branky: Kováčik 3, Mudrík 2, Vojtek, Bílek, Soško Hráno bez žlutých karet.
sestava: Matusák – Kašpar, Bílek, Polášek, Soško, Cviertna ©, Jaroš, Bláha, Vojtek, Mudrík, Kováčík

 

 

 

 

 

5.

Pátek 24.10. 19:15

Egretta Bílovice - Vítkovice

SH Bohunice, Brno

3:5 (1:3)

branky: Vojtek 2, Kroupa 2, Soško       žluté karty: Kroupa, Bílek, Polášek, Vojtek
sestava: Matusák, Vosol – Holman, Vavrušák, Soško, Mudrík, Vojtek, Kroupa, Polášek ©, Bílek, Bláha

 

 

 

 

 

6.

Pátek 31.10. 20:15

Vítkovice – Agromeli Brno

SC Dubina, Ostrava

1:3 (0:1)

branka: Jaroš       žluté karty: Mudrík, Bláha, Bílek
sestava: Matusák, Vosol – Holman, Soško, Mudrík, Vojtek, Kroupa, Polášek ©, Bílek, Bláha, Jaroš

 

 

 

 

 

7.

7.-9.11.

volný los

 

Výsledek

 

 

 

 

 

8.

Pátek 14.11. 20:15

Vítkovice – Amor Vyškov

SC Dubina, Ostrava

1:6 (1:0)

Branky: Vojtek       Žluté karty:Vojtek, Bláha
Sestava Vítkovice: Matusák – Holman, Soško, Mudrík, Vojtek, Polášek, Bláha, Bílek, Kováčik, Cviertna ©

 

 

 

 

 

9.

Pátek 21.11. 20:30

Torf Pardubice - Vítkovice

Dašická, Pardubice

2:2 (1:0)

Branky: Holman, Mudrík       Žlutá karta: Bláha
Sestava: Matusák – Bláha, Mudrík, Polášek ©, Vavrušák, Holman, Kašpar, Vojtek, Gaži

 

 

 

 

 

10.

Pátek 28.11. 20:15

Vítkovice – Gamaspol Jeseník

SC Dubina, Ostrava

1:5 (0:0)

Branka: Kováčik       Žluté karty: Bílek, Mudrík, Vojtek, červená karta: Vojtek
Sestava: Vosol, Krayzel – Bláha, Bílek, Mudrík, Polášek, Holman, Vojtek, Gaži, Kováčik, Cviertna

 

 

 

 

 

11.

Pátek 5.12. 20:30

VŠB Ostrava – Vítkovice

SH Sareza, Ostrava

1:0 (0:0)

Branky: -       Žluté karty: Mičkal, Bláha
Sestava: Matusák – Bláha, Mudrík, Polášek, Holman, Gaži, Soško, Mičkal, Vosol

 

 

 

 

 

12.

Pátek 12.12. 20:15

Vítkovice – Nasan Brno

SC Dubina, Ostrava

8:4 (6:1)

Branky: Holman 3, Soško 3, Gaži, Polášek
Sestava Vítkovice: Matusák, Vosol – Holman, Cviertna ©, Polášek, Kašpar, Frebort, Gaži, Mičkal, Soško, Mudrík, Vašek, Škorňák

 

 

 

 

 

13.

Sobota 10.1. 19:15

Ž.Vlci Brno - Vítkovice

SH Bohunice, Brno

0:3 (0:1)

Branky: Kováčik, Mudrík, Bláha       Žluté karty: Kováčik, Bláha, Polášek, Kašpar
Sestava Vítkovice: Matusák, Novák – Cviertna ©, Mudrík, Kašpar, Soško, Polášek, Kováčik, Bláha, Gaži, Holman, Vavrušák, Škorňák, Mičkal

 

 

 

 

 

14.

16.1.-18.1.

volný los

 

Výsledek

 

 

 

 

 

15.

Pátek 23.1. 20:30

Sistemo Volfířov - Vítkovice

SH Dačice

5:1 (3:0)

Branka: Gaži       Žlutá karta: Bláha
Sestava: Matusák, (Vosol) – Mudrík, Soško, Polášek ©, Bláha, Gaži, Holman, Mičkal

 

 

 

 

 

16.

Pátek 6.2. 20:15

Vítkovice – Egretta Bílovice

SC Dubina, Ostrava

10:4 (1:3)

Branky: Gaži 5, Škorňák, Kašpar, Soško, Holman, Polášek       Žluté karty: Polášek, Cviertna
Sestava Vítkovice: Matusák – Polášek ©, Cviertna, Kašpar, Soško, Kováčik, Bláha, Gaži, Holman, Jiřičný, Škorňák

 

 

 

 

 

17.

Pátek 13.2. 19:15

Agromeli Brno - Vítkovice

SH Bohunice, Brno

11:2 (5:0)

Branky: Cviertna, Gaži       Žluté karty: Bláha, Holman, Gaži, Kašpar, červená karta: Bláha
Sestava: Vosol – Polášek ©, Cviertna, Kašpar, Soško, Bláha, Gaži, Holman, Škorňák, Mičkal

 

 

 

 

 

18.

27.2.-1.3.

volný los

 

Výsledek

 

 

 

 

 

19.

Sobota 7.3. 20:00

Amor Vyškov - Vítkovice

Purkyňova, Vyškov

8:7 (3:4)

Branky: Soško 2, Kováčik, Holman, Vančo, Kašpar, Cviertna       Žluté karty: Kováčik, Rozsypal
Sestava: Rozsypal – Polášek ©, Kováčik, Cviertna, Kašpar, Soško, Gaži, Holman, Škorňák, Vančo

 

 

 

 

 

20.

Pátek 13.3. 20:15

Vítkovice – Torf Pardubice

SC Dubina, Ostrava

11:1 (4:1)

Branky: Kašpar 2, Polášek 2, Soško 2, Vojtek 2, Holman, Gaži, Pařenica       Žluté karty: 0
Sestava: Rozsypal, Matusák – Polášek ©, Kováčik, Cviertna, Kašpar, Soško, Holman, Vojtek, Pařenica, Gaži, Škorňák

 

 

 

 

 

21.

Pátek 20.3. 20:00

Gamaspol Jeseník - Vítkovice

SH ZŠ Mikulovice

5:2 (0:1)

Branky: Kašpar, Soško       Žluté karty: Holman, Vojtek, červená karta: Vojtek
Sestava: Mazoch – Polášek ©, Kašpar, Soško, Holman, Vojtek, Pařenica, Gaži, Mičkal, Škorňák

 

 

 

 

 

22.

Pátek 27.3. 20:00

Vítkovice – VŠB Ostrava

SC Dubina, Ostrava

1:4 (1:1)

Branka: Kašpar       Žlutá karta: Pařenica
Sestava Vítkovice: Mazoch – Polášek ©, Kašpar, Soško, Holman, Pařenica, Gaži, Mičkal, Škorňák