Jdi na obsah Jdi na menu
 


A tým 2013/14 - 2.liga - východ

20. 4. 2014

A tým – přehled zápasů 

1.kolo: pátek 11.10. 20:30 hala Třešť
FK Volfířov - KFV Roub Vítkovice 6:6 (4:3)
branky: 2. 1:0, 6. 2:0, 9. 3:0, 15. 3:1 Vojtek (Bláha), 17. 3:2 Vojtek (Bláha), 20. 4:2, 20. 4:3 Vojtek, 22. 5:3, 34. 6:3, 37. 6:4 Bláha (Polášek), 38. 6:5 Vojtek (Soško), 60. 6:6 Bílek (Bláha).
sestava: Michalík - Bílek, Bláha, Vojtek, Miškev (28. Urban) - Polášek ©, Vavrušák, Soško, Gaži + (Škorňák, Funiok)
žluté karty: 22. Bláha (faul), 31. Vojtek (mluvení)
červené karty: -


2.kolo: pátek 18.10. 20:15 hala SC Dubina
KFV Roub Vítkovice - SK Líšeň Brno 4:1 (1:0)
branky: 8. Soško (Vavrušák), 27. 1:1, 35. Soško (Polášek), 39. Vavrušák, 40. Vojtek (Gaži)
sestava: Michalík – Cviertna ©, Bílek, Vojtek, Miškev (23. Urban, 33. Gaži) - Polášek, Bláha, Soško, Vavrušák
žluté karty: -
červené karty: -


3.kolo: pátek 25.10. 20:00 hala Mikulovice
AC Gamaspol Jeseník - KFV Roub Vítkovice 2:2 (2:1)
branky: 3. Jaroš (Cviertna), 15. 1:1, 15. 2:1, 22. Vavrušák (Bláha)
sestava: Michalík - Polášek, Bláha, Soško, Vavrušák - Cviertna ©, Kováčik, Gaži, Jaroš (21. Bílek)
žluté karty: 13. Gaži (skluz), 13. Cviertna (mluvení), 29. Polášek (faul)
červené karty: -


4.kolo: pátek 1.11. 20:15 hala SC Dubina
KFV Roub Vítkovice - SKP Likop Třinec 6 : 6 (3:3)
branky: 3. Kováčik, 6. 1:1, 8. Soško (Polášek), 11. Gaži (Bláha), 17. 3:2, 18. 3:3, 26. Gaži (Cviertna), 27. Polášek (Bílek), 28. 5:4, 36. 5:5, 38. Vojtek (Soško), 39. 6:6 (p-p).
sestava: Matusák - Cviertna ©, Bílek, Vojtek, Gaži – Polášek, Bláha, Kováčik (16. Vavrušák), Soško.
žluté karty: 19. Bláha (faul).
červené karty: -


5.kolo: pátek 8.11. 20:00 hala SG Šumperk
1.FC Delta Real Šumperk - KFV Roub Vítkovice 4:5 (1:3)
branky: 9. Soško (Polášek), 10. Vavrušák (Bláha), 15. 1:2, 17. Bláha, 23. Bláha (Polášek ), 26. Bláha (Soško), 32. 2:5, 33. 3:5, 37. 4:5.
sestava: Michalík - Polášek, Bláha, Soško, Vavrušák - Cviertna ©, Bílek, Gaži (30. Miškev), Jaroš.
žluté karty: 24. Gaži (předčasné vyběhnutí ze zdi), 28. Cviertna (faul), 40. Michalík (mluvení).
červené karty: -


6.kolo: sobota 16.11. 20:00 hala ZŠ Vyškov
SK Amor Vyškov - KFV Roub Vítkovice 6 : 4 (2:1)
branky: 1. 1:0, 6. 2:0, 13. 2:1 Cviertna (Jaroš), 21. 3:1, 24. 4:1, 25. 5:1, 27. 5:2 Cviertna, 31. 5:3 Vavrušák (Bílek, p-p), 38. 5:4 Bláha (Bílek, p-p), 40. 6:4.
sestava: Michalík – Cviertna ©, Bílek, Gaži, Jaroš – Kašpar, Bláha, Soško, Vavrušák
žluté karty: 36. Soško (faul)
červené karty: -


7.kolo: pátek 22.11. 20:45 hala SC Dubina
KFV Roub Vítkovice - FC Gillotina Choceň 3:2 (2:2)
branky: 11. 0:1, 16. 1:1 Vavrušák (Bláha), 17. 1:2, 20. 2:2 Polášek (Soško), 31. 3:2 Polášek (Kašpar)
sestava: Michalík - Polášek, Bláha, Soško, Vavrušák - Cviertna ©, Kašpar, Vojtek, Gaži
žluté karty: 17. Vojtek (mluvení), 19. Polášek (faul)


8.kolo: pátek 29.11. 20:00 hala VŠB Poruba
FC VSK VŠB TU Ostrava - KFV Roub Vítkovice 2:2 (1:2)
branky: 6. 0:1 Soško (Kováčik), 7. 0:2 Gaži (Bláha), 10. 1:2, 39. 2:2
sestava: Michalík - Polášek, Bláha, Soško, Kováčik - Cviertna ©, Kašpar, Vojtek, Gaži
žluté karty: 18.Cviertna (faul), 32. Polášek (faul)


9.kolo: pátek 6.12. 20:15 hala SC Dubina
KFV Roub Vítkovice - FAZ Torf Pardubice 6:1 (3:0)
branky: 2. 1:0 Vavrušák (Kováčik), 3. 2:0 Jaroš (Kašpar), 5. 3:0 Kováčik (Polášek), 25. 4:0 Cviertna (Jaroš), 33. 5:0 Jaroš (Vojtek), 37. 6:0 Kováčik, 40. 6:1
sestava: Michalík - Polášek, Bláha, Vavrušák (33. Vašek), Kováčik - Cviertna ©, Kašpar, Vojtek (36. Miškev), Jaroš
žluté karty: Michalík


odvety

10.kolo: pátek 13.12 20:15 hala SC Dubina
KFV Roub Vítkovice - FK Sistemo Volfířov 9:5 (3:3)
branky: 2. 0:1, 2. Vojtek (Cviertna), 5. 1:2, 5. Vojtek (Bílek), 15. Gaži (Bílek), 20. 3:3, 24. 3:4, 26. Galus (Bláha), 28. Vojtek (Bláha), 29. Jaroš (Cviertna), 34. Gaži (Bláha), 38. Galus, 40. 8:5, 40. Vojtek (Bílek)
sestava: Michalík - Polášek, Bláha, Gaži, Galus - Cviertna ©, Bílek, Vojtek, Jaroš


11.kolo: pátek 10.1. 20:00 hala Rousínov
SK Líšeň Brno - KFV Roub Vítkovice 1:2 (1:0)
branky: 10. 1:0, 23. 1:1 Galus (Nebor), 31. 1:2 Polášek (Galus)
sestava: Michalík – Bílek, Cviertna ©, Vojtek, Jaroš - Bláha, Nebor (25. Gaži), Polášek, Galus
žlutá karta: 32. Gaži (faul)


12.kolo: pátek 24.1. 20:15 hala SC Dubina
KFV Roub Vítkovice - AC Gamaspol Jeseník 2:2 (2:0)
branky: 6. Polášek (Bláha), 7. Vojtek (Polášek), 32. 2:1, 39. 2:2
sestava: Krayzel - Cviertna ©, Bláha, Polášek - Vojtek, Bílek, Kováčik - od 21. min. Galus a Jaroš
žluté karty: 20. Kováčik (odkopnutí míče), 30. Krayzel (špatná ústroj)


13.kolo: pátek 31.1. 20:00 hala Smilovice
SKP Likop Třinec - KFV Roub Vítkovice 3:2 (2:2)
branky:5. 1:0, 10. 2:0, 11. 2:1 Bílek (Bláha), 15. 2:2 Jaroš, 30 3:2
sestava: Michalík – Bláha, Polášek, Bílek, Jaroš – Nebor, Holman, Kroupa (34. Cviertna), Gaži (27. Kováčik)
žluté karty: 25. Bláha (mluvení), 27. Kroupa (skluz), 28. Bílek (mluvení), 40. Kováčik (zahození balonu)
červené karty: 32. Kroupa (nesportovní chování, druhá žlutá)


14.kolo: pátek 7.2. 20:15 hala SC Dubina
KFV Roub Vítkovice - 1.FC Delta Real Šumperk 8:0 (4:0)
branky: 4. Jaroš, 8. Bílek (Vojtek), 11. Kováčik (Cviertna), 16. Cviertna, 23. Polášek (Vojtek), 23. Kováčik (Vojtek), 37. Gaži (Kašpar), 39. Bláha (Jaroš)
sestava: Michalík - Bláha, Polášek, Bílek, Jaroš - Cviertna © (21. Kašpar), Nebor, Kováčik, Vojtek (26. Gaži)
hráno bez karet


15.kolo: pátek 14.2. 20:15 hala SC Dubina
KFV Roub Vítkovice - SK Amor Vyškov 7:4 (2:1)
branky: 3. 0:1, 14. 1:1 Kováčik (Jaroš), 19. 2:1 Vojtek (Bláha), 21. 3:1 Kroupa (Bláha), 22. 4:1 Gaži (Vojtek), 28. 5:1 Nebor (Gaži), 30. 5:2, 37. 5:3 (pen.), 39. 6:3 Kroupa (Bláha), 39. 6:4, 40. 7:4 Michalík
sestava: Michalík - Polášek, Bláha, Kováčik (21. Kroupa), Jaroš - Cviertna ©, Nebor, Vojtek, Babušík (16. Gaži).
žluté karty: 5. Bláha (mluvení), 12. Cviertna (faul), 19. Vojtek (strčení do soupeře v přerušené hře), 24. Kroupa (faul)
červené karty: -


16.kolo: sobota 1.3. 20:00 hala ZŠ Choceň
FC Gillotina Choceň - KFV Roub Vítkovice 6:7 (1:3)
branky: 8. 0:1 Nebor (Holman), 8. 1:1, 9. 1:2 Kroupa, 20. 1:3 Bílek (Jaroš), 23. 2:3, 28. 2:4 Kováčik (Polášek), 33. 2:5 Vavrušák (Bílek), 34. 3:5, 36. 4:5, 36. 4:6 Kováčik (Jaroš), 38. 5:6, 38. 5:7 Kováčik (Nebor), 39. 6:7.
sestava: Michalík - Polášek, Bílek, Kováčik ©, Jaroš - Holman, Nebor, Kroupa, Vavrušák.
žluté karty: 38. Bílek (mluvení), 40. Michalík
červené karty: 40. Polášek (vražení do soupeře v přerušené hře), 40. Vosol (vražení do soupeře v přerušené hře a vběhnutí na hřiště)


17.kolo: pátek 7.3. 20:00 hala SC Dubina
KFV Roub Vítkovice - FC VSK VŠB TU Ostrava 4 : 2 (1:1)
branky: 5 0:1, 18. 1:1 Bláha (Vojtek), 22. 2:1 Vojtek (Bílek), 38. 3:1 Bílek, 38. 4:1 Kroupa, 39. 4:2.
sestava: Krayzel - Bláha, Cviertna ©, Bílek, Vojtek - Nebor, Holman, Kováčik (31. Gaži), Gaži (14. Kroupa)
žluté karty: 12. Bílek (faul)


18.kolo: pátek 14.3. 20:00 hala Dašická
FAZ Torf Pardubice - KFV Roub Vítkovice 3 : 7 (1:2)
branky: 7. 0:1 Bláha (Jaroš), 10. 0:2 Bláha (Jaroš), 18. 1:2, 21. 2:2, 24. 2:3 Kroupa (Holman), 24. 2:4 Vavrušák (Bílek), 28. 2:5 Kováčik (Bláha), 30. 2:6 Kroupa (Michalík), 30. 3:6, 34. 3:7 Bílek (Kroupa)
sestava: Michalík - Bláha, Cviertna © (21. Vavrušák), Bílek, Jaroš – Nebor (31. Gaži), Holman, Kováčik, Kroupa
žluté karty: 31. Nebor (faul), 33. Bláha (mluvení)

Konečná tabulka 2.ligy-východ 2013/2014

1.

SKP Likop Třinec

18

12

4

2

96: 44

40

 

2.

KFV ROUB Vítkovice

18

11

5

2

86: 56

38

 

3.

VŠB TU Ostrava

18

10

4

4

74: 56

34

 

4.

SK Amor Vyškov

18

10

3

5

 102: 76

33

 

5.

1.FC Delta Real Šumperk

18

8

2

8

72: 83

26

 

6.

AC Gamaspol Jeseník

18

6

4

8

72: 64

22

 

7.

FC Gillotina Choceň

18

7

0

11

73: 82

21

 

8.

FK Sistemo Volfířov

18

5

3

10

95:120

18

 

9.

SK Líšeň Brno

18

5

2

11

55: 81

17

 

10.

FC TORF Pardubice

18

2

1

15

54:117

7