Jdi na obsah Jdi na menu
 


A tým - Divize F 2012/13

30. 3. 2013

A tým


3. liga – Divize F 2012/2013
10 týmů hrálo každý s každým dvoukolově 2x20 minut čistého času

 

1. kolo 05-07.10.2012 neobsazeno

2. kolo 

neděle 14.10. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice

KFV Roub Vítkovice A – Baracuda Jakubčovice 0:0

Sestava: Matusák (Jašíček) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Valový, Škrkoň, Vavrušák, Kašpar, Horváth, Gaži

Žlutá karta: Škrkoň

 

3. kolo

neděle 21.10. 20:00 Sareza, Ostrava - Přívoz

FC Parlament Ostrava – KFV Roub Vítkovice A 5:3 (2:1)

Sestava: Matusák (Novák T.) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Valový, Škrkoň, Vavrušák, Kašpar, Horváth, Gaži, Urban, Vašek, (Bárta)

Branky: Kováčik, Škrkoň, Kašpar

Žlutá karta: Horváth

 

4. kolo 

neděle 28.10. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice

KFV Roub Vítkovice A – SK Krmelín 3:4 (3:2)

Sestava: Matusák (Jašíček) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vavrušák, Škrkoň, Kašpar, Gaži, Bárta, Valový

Branky: Kováčik 2, vlastní

Žlutá karta: Vavrušák, Škrkoň

 

5. kolo

pátek 2.11. 21.00 hod. ZŠ Hradec n/M.

Ferram Opava – KFV Roub Vítkovice A 6:11 (4:9)

Sestava: Jašíček (Matusák) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vavrušák, Škrkoň, Kašpar, Gaži, Valový, Bárta, Urban

Branky: Polášek 3, Gaži 3, Soško, Kašpar, Vavrušák, Škrkoň, Bárta

 

6. kolo

neděle 11.11. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice

KFV Roub Vítkovice A – FC Oskarol Orlová 4:4 (2:1)

Sestava: Matusák (Vosol) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vavrušák, Škrkoň, Kašpar, Gaži, Bárta, Urban, Valový, Vašek

Branky: Vavrušák 2, Kováčik, Gaži

 

7. kolo

sobota 17.11. 20:00 ZŠ Hradec n/M.

AFC Medvědi Malé Hoštice – KFV Roub Vítkovice A  2:12 (1:6)

Sestava Vítkovic: Jašíček,, Matusák  – Kováčik (k), Polášek, Soško, Valový  – Kašpar, Gaži, Bárta, Horváth

Branky Vítkovic: Polášek 3, Kováčik 2, Valový 2, Bárta 2, Horváth, Soško, Gaži

Žlutá karta: Bárta

 

8. kolo 23-25.11.2012 neobsazeno

 

9. kolo

neděle 2.12. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice

KFV Roub Vítkovice A – FK Panorama Ostrava 4:2 (2:1)

Sestava: Jašíček (Novák T.) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Gaži, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Bárta

Branky: Vojtek 2, Soško, Kováčik

Žluté karty: Polášek, Vojtek

 

10. kolo

pátek 7.12. 20:00 F.-Místek

United Frýdek - Místek – KFV Roub Vítkovice A 4:5 (1:2)

Sestava: Matusák  – Kováčik (k), Polášek, Vavrušák, Soško, Cviertna, Kašpar, Vojtek, Horváth, Vašek, Gaži 

Branky: Vojtek 3, Vavrušák, Soško

Žluté karty: Kováčik, Vojtek

 

11. kolo

neděle 16.12. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice

KFV Roub Vítkovice A – FC Eximpo Náklo 3:3 (2:0)

Sestava: Matusák, (Vosol) – Kováčik (k), Polášek, Vašek, Soško, Cviertna, Kašpar, Vojtek, Vavrušák, Valový, (Bárta)

Branky: Cviertna, Valový, Vavrušák

 

odvety ve stejném pořadí:

 

12. kolo 11-13.01.2013 neobsazeno

 

13. kolo

sobota 19.1. 19:00 Odry

Tatran Baracuda Jakubčovice – KFV Roub Vítkovice A 4:2 (1:2)

Sestava: Šablatura – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Jiřičný, Gaži

Branky:Vojtek, Soško,

Žluté karty: Polášek, Vojtek, Kováčik

 

14. kolo

neděle 27.1. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice

KFV Roub Vítkovice A – FC Parlament Ostrava 5:2 (1:0)

Sestava: Jašíček (Matusák) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Cviertna

Branky: Polášek 2, Kováčik, Soško, Cviertna

 

15. kolo

pátek 1.3. 19:00 Brušperk

SK Krmelín – KFV Roub Vítkovice A 3:2 (2:1)

Sestava: Jašíček - Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Kašpar, Cviertna, Gaži, Valový

Branky: Gaži, Kováčik

Žluté karty: Gaži, Vavrušák

 

16. kolo

neděle 10.2. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice

KFV Roub Vítkovice A – Ferram Opava 6:2 (3:1)

Sestava: Jašíček (Matusák) - Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Cviertna, Urban, Gaži

Branky: Kováčik 2, Vojtek, Soško, Polášek, Gaži

 

17. kolo

neděle 17.2. 18:00, Orlová

FC Oskarol Orlová – KFV Roub Vítkovice A 1:3 (0:1)

Sestava: Jašíček - Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Cviertna, Gaži, Valový

Branky: Vojtek, Vavrušák, Vašek

 

18. kolo

neděle 24.2. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice

KFV Roub Vítkovice A – AFC Medvědi Malé Hoštice 22:0 (10:0)

 Sestava: Jašíček, Matusák - Kováčik (k), Polášek, Soško, Valový, Vašek, Kašpar, Cviertna, Gaži, Urban

Branky: Kováčik 6, Soško 4, Vašek 4, Gaži 2, Kašpar 2, Polášek 2, Valový, Urban

 

19. kolo 01-03.03.2013 neobsazeno

 

20. kolo

sobota 9.3. 17:00 VŠB Poruba

FK Panorama Ostrava – KFV Roub Vítkovice A 1:6 (1:1)

Sestava: Jašíček - Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Cviertna, Gaži, Škorňák

Branky: Kováčik 2, Polášek, Soško, Gaži, Škorňák

Žluté karty: Cviertna, Kašpar

 

21. kolo

neděle 17.3. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice

KFV Roub Vítkovice A – United Frýdek - Místek 2:8 (1:5)

Sestava: Jašíček - Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Kašpar, Cviertna, Urban, Škorňák

Branky: Vašek, Vavrušák

Žluté karty: Soško, Kováčik

 

22. kolo

pátek 29.3. 20:45 ZŠ Vítězná Litovel

FC Eximpo Náklo – KFV Roub Vítkovice A 4:3 (2:1)

Sestava: Jašíček – Kováčik (k), Polášek, Soško, Škorňák, Cviertna, Kašpar, Vašek, Vavrušák

Branky: Škorňák, Kašpar, Vavrušák

....................................................................................